aktualności


Nasze sekcje


Wybierz sekcję:


Plan treningowy



Tabela wyników


Lp. Drużyna mecze zwycięstwa przegrane sety + sety - pkt.
1. KS BAT Sierakowice
2. BREAM TEAM
3. INTERMARINE TEAM
4. KAMPARI PRZODKOWO
5. WDK TEAM
6. TNT
7. POSITIVE TEAM
8. SO SORRY VOLLEYBALL TEAM
9. THE KARZEŁS
10. PIKIETA KOŚCIERZYNA
11. CZARNE OWCE

Terminarz

Kolejka Data Drużyna Drużyna Wynik
1 23 X , g.18.00 KS BAT Sierakowice Bream Team
1 23 X , g.18.00 WDK Team The Karzełs
1 23 X , g.18.00 TNT Pikieta Kościerzyna
2 30 X, g. 19.30 Positive Team So Sorry Volleyball Team
2 30 X, g. 19.30 Kampari Przodkowo The Karzełs
2 30 X, g. 19.30 Czarne Owce TNT
3 06 XI , g.18.00 So Sorry Volleyball Team Kampari Przodkowo
3 06 XI , g.18.00 Pikieta Kościerzyna Positive Team
3 06 XI , g.18.00 Bream Team WDK Team
4 13 XI , g.19.30 KS BAT Sierakowice InterMarine Team
4 13 XI , g.19.30 TNT Bream Team
4 13 XI , g.19.30 Positive Team Czarne Owce
5 20 XI , g.18.00 WDK Team InterMarine Team
5 20 XI , g.18.00 Kampari Przodkowo Pikieta Kościerzyna
5 20 XI , g.18.00 The Karzełs So Sorry Volleyball Team
6 27 XI g. 18.00 Pikieta Kościerzyna The Karzeł
6 27 XI g. 18.00 Czarne Owce Kampari Przodkowo
6 27 XI, g. 19.30 Bream Team Positive Team
6 27 XI, g.19.30 InterMarine Team TNT
6 27XI, g.19.30 KS Bat Sierakowice WDK Team
7 04 XII, g.18.00 TNT KS Bat Sierakowice
7 04 XII, g.18.00 Positive Team InterMarine Team
7 04 XII, g.18.00 Kampari Przodkowo Bream Team
7 04 XII, g.19.30 Czarne Owce WDK Team
8 11 XII, g.19.30 The Karzełs Czarne Owce
8 11 XII, g.19.30 So Sorry Volleyball Team Pikieta Kościerzyna
8 11 XII, g.19.30 InterMarine Team Kampari Przodkowo
9 18 XII, g.18.00 Czarne Owce So Sorry Volleyball Team
9 18 XII, g.18.00 Bream Team The Karzełs
9 18 XII, g.18.00 KS Bat Sierakowice Positive Team
10 08 I, g.19.30 WDK Team TNT
10 08 I, g.19.30 Kampari Przodkowo KS Bat Sierakowice
10 08 I, g.19.30 The Karzełs InterMarine Team
11 15 I, g. 18.00 Positive Team WDK Team
11 15 I, g. 18.00 So Sorry Volleyball Team Bream Team
11 15 I, g. 18.00 Pikieta Kościerzyna Czarne Owce
12 22 I, g. 18.00 Bream Team Pikieta Kościerzyna
12 22 I, g.18.00 InterMarine Team So Sorry Volleyball Team
12 22 I, g.19.30 KS BAT Sierakowice The Karzełs
12 22 I, g.19.30 WDK Team Kampari Przodkowo
12 22 I, g.19.30 TNT Positive Team
13 29 I, g.18.00 Kampari Przodkowo TNT
13 29 I, g.19.30 So Sorry Volleyball Team Bream Team
13 29 I, g.19.30 Pikieta Kościerzyna InterMarine Team
13 29 I, g.19.30 Czarne Owce Bream Team
14 05 II, g.18.00 InterMarine Team Czarne Owce
14 05 II, g.18.00 KS Bat Sierakowice Pikieta Kościerzyna
14 05 II, g.18.00 TNT The Karzełs
14 05 II,g.19.30 Positive Team Kampari Przodkowo
14 05 II,g.19.30 WDK Team So Sorry Volleyball Team
15 12 II,g.18.00 The Karzełs Positive Team
15 12 II,g.18.00 Czarne Owce KS Bat Sierakowice
15 12 II,g.18.00 Bream Team InterMarine Team
15 12 II,g.19.30 So Sorry Volleyball Team TNT
15 12 II,g.19.30 Pikieta Kościerzyna WDK Team

Stowarzyszenie Klub Sportowy "Bat" w Sierakowicach

ul. Mirachowska 31, 83-340 Sierakowice

tel. 58 384 73 36