aktualności


Nasze sekcje


Wybierz sekcję:


Plan treningowy



Tabela wyników


Lp. Drużyna mecze zwycięstwa przegrane sety + sety - pkt.
1. WDK TEAM 4 3 1 11 4 10
2. KS BAT Sierakowice 4 3 1 11 3 10
3. TNT 3 3 0 9 1 9
4. INTERMARINE TEAM 3 3 0 9 2 8
5. KAMPARI PRZODKOWO 3 3 0 9 4 7
6. POSITIVE TEAM 2 2 0 6 2 6
7. THE KARZEŁS 4 2 2 6 9 5
8. PIKIETA KOŚCIERZYNA 4 2 2 8 10 5
9. BREAM TEAM 3 0 3 4 9 1
10. CZARNE OWCE 3 0 3 4 9 1
11. NO STRESS I 3 0 3 1 9 0
12. SO SORRY VOLLEYBALL TEAM 2 0 2 3 6 1
13. ATOMÓWKI 3 0 3 1 9 0

Terminarz

Kolejka Data Drużyna Drużyna Wynik
1 13 XI , g.18.00 KS BAT Sierakowice Kampari Przodkowo 2:3 (17-, -18, 15-, -18, -7)
1 13 XI , g.18.00 WDK Team The Karzełs 3:0 (20-,18-,21-)
1 13 XI , g.18.00 TNT Pikieta Kościerzyna 3:0 (-19, -16, -27)
2 20 XI, g.18.00 InterMarine Team NO STRESS I 3:0 (13-,6-,11-)
2 20 XI g. 18.00 Pikieta Kościerzyna The Karzełs 2:3 (14-,-17,-18,20-,-13)
2 20 XI, g.19.30 Bream Team WDK Team 1:3(17-,-20,13-,19-)
2 20 XI, g.19.30 Atomówki TNT 0:3 (10-,8-,8-)
6 20 XI g. 19.30 Czarne Owce Kampari Przodkowo
3 27 XI, g.18.00 The Karzełs Czarne Owce 3:1 (-22,-26,14-,-22)
3 27 XI, g.18.00 Kampari Przodkowo TNT
3 27 XI, g.18.00 Atomówki WDK 0:3 (7-,11-,8-)
3 27 XI, g.19.30 NO STRESS I KS BAT Sierakowice 0:3 (18-,15-,24-)
3 27 XI, g.19.30 Bream Team InterMarine Team 0:3 (14-,16-,19-)
4 4 XII, g. 18.00 Bream Team KS Bat Sierakowice 0:3
4 4 XII, g. 18.00 Positive Team So Sorry Volleyball Team 3:1
4 4 XII, g.19.30 Pikieta Kościerzyna Czarne Owce 3:2
4 4 XII, g.19.30 WDK Team Kampari Przodkowo
4 4 XII, g.19.30 TNT The Karzełs
5 11 XII, g.18.00 Atomówki KS BAT Sierakowice 1:3
5 11 XII, g.18.00 Positive Team NO STRESS I 3:1
5 11 XII, g.19.30 InterMarine Team So Sorry Volleyball Team 3:2
5 11 XII, g.19.30 Pikieta Kościerzyna WDK Team 3:2
5 11 XII, g.19.30 Czarne Owce TNT 1:3
6 18 XII, g. 18.00 InterMarine Team Atomówki
6 18 XII, g. 19.30 Bream Team Positive Team
6 18 XII, g. 19.30 KS BAT Sierakowice The Karzełs
6 18 XII, g. 19.30 Czarne Owce WDK Team
7 8 I, g.18.00 So Sorry Volleyball Team Bream Team
7 8 I, g.19.30 InterMarine Team Kampari Przodkowo
7 8 I, g.19.30 KS Bat Sierakowice Pikieta Kościerzyna
7 08 I, g.19.30 WDK Team TNT
8 15 I, g.18.00 The Karzełs InterMarine Team
8 15 I, g.18.00 Czarne Owce KS Bat Sierakowice
8 15 I, g.19.30 Positive Team Atomówki
8 15 I, g.19.30 So Sorry Volleyball Team NO STRES I
9 22 I, g.18.00 Positive Team Kampari Przodkowo
9 22 I, g.18.00 NO STRESS I Bream Team
9 22 I, g.19.30 Pikieta Kościerzyna InterMarine Team
9 22 I, g.19.30 KS BAT Sierakowice So Sorry Volleyball Team
10 29 I, g.18.00 InterMarine Team Czarne Owce
10 29 I, g.18.00 So Sorry Volleyball Team Atomówki
10 29 I, g.19.30 The Karzełs Positive Team
10 29 I, g.19.30 KS Bat Sierakowice WDK Team
11 5 II, g.18.00 Atomówki NO STRESS I
11 5 II, g.18.00 Pikieta Kościerzyna Positive Team
11 5 II, g.19.30 So Sorry Volleyball Team Kampari Przodkowo
11 5 II, g.19.30 InterMarine Team TNT
12 12 II , g.18.00 WDK Team InterMarine Team
12 12 II , g.18.00 Positive Team Czarne Owce
12 12 II , g.18.00 NO STRESS I Kampari Przodkowo
12 12 II , g.19.30 The Karzełs So Sorry Volleyball Team
12 12 II , g.19.30 Bream Team Atomówki
13 19 II, g.18.00 Kampari Przodkowo Bream Team 3:2
13 19 II, g.18.00 The Karzełs NO STRESS I
13 19 II, g.18.00 So Sorry Volleyball Team Pikieta Kościerzyna
13 19 II, g.19.30 Kampari Przodkowo The Karzełs 3:0
13 19 II, g.19.30 TNT Bream Team
14 26 II, g. 18.00 Positive Team WDK Team
14 26 II, g. 18.00 NO STRESS I Pikieta Kościerzyna
14 26 II, g. 19.30 KS BAT Sierakowice InterMarine Team
14 26 II, g. 19.30 Czarne Owce So Sorry Volleyball Team
14 26 II, g. 19.30 Bream Team The Karzełs
15 5 III, g.18.00 Atomówki Kampari Przodkowo
15 5 III, g.18.00 Czarne Owce NO STRESS I
15 5 III, g.19.30 Bream Team Pikieta Kościerzyna
15 5 III, g.19.30 So Sorry Volleyball Team TNT
16 12 III, g.18.00 Czarne Owce Bream Team
16 12 III, g.18.00 WDK Team So Sorry Volleyball Team
16 12 III, g.19.30 The Karzełs Atomówki
16 12 III, g.19.30 KS Bat Sierakowice Positive Team
16 12 III, g.19.30 NO STRESS I TNT
17 19 III, g.18.00 Kampari Przodkowo The Karzełs
17 19 III, g.18.00 Atomówki Pikieta Kościerzyna
17 19 III, g.19.30 Positive Team InterMarine Team
17 19 III, g.19.30 TNT Bream Team
17 19 III, g.19.30 WDK Team NO STRESS I
18 26 III , g.18.00 Czarne Owce Atomówki
18 26 III , g.19.30 Kampari Przodkowo Pikieta Kościerzyna
18 26 III , g.19.30 TNT KS BAT Sierakowice

Stowarzyszenie Klub Sportowy "Bat" w Sierakowicach

ul. Mirachowska 31, 83-340 Sierakowice

tel. 58 384 73 36