aktualności


Nasze sekcje


Wybierz sekcję:


Plan treningowy



Tabela wyników


Lp. Drużyna mecze zwycięstwa przegrane sety + sety - pkt.
1. Żukowo I 5 5 0 15 0 15
2. Sierakowice 6 4 2 14 9 13
3. Przodkowo 5 3 2 10 9 8
4. Pomieczyno 4 2 2 7 7 6
5. Gowidlino 5 1 4 5 13 3
6. Stężyca
7. Żukowo II 5 0 5 2 15 0

Terminarz

Kolejka Data Drużyna Drużyna Wynik
1 9 XI 18r. Żukowo I Gowidlino 3:0
1 5-9 XI Pomieczyno Stężyca
1 5-9 XI Przodkowo Sierakowice 3:2
2 12-16 XI Stężyca Żukowo II
2 12-16 XI Sierakowice Żukowo I 0:3
2 12-16 XI Przodkowo Pomieczyno 1:3
3 26-30 XI Żukowo I Przodkowo 3:0
3 26-30 XI Żukowo II Sierakowice 1:3
3 26-30 XI Gowidlino Stężyca
4 10-14 XII Sierakowice Gowidlino 3:1
4 10-14 XII Przodkowo Żukowo II 3:0
4 10-14 XII Pomieczyno Żukowo I 0:3
5 7-11 I Żukowo II Pomieczyno 0:3
5 7-11 I Gowidlino Przodkowo 1:3
5 7-11 I Stężyca Sierakowice
6 14-18 I Przodkowo Stężyca
6 14-18 I Pomieczyno Gowidlino
6 14-18 I Żukowo I Żukowo II
7 28 I-1 II Gowidlino Żukowo I 0:3
7 28 I-1 II Stężyca Pomieczyno
7 28 I-1 II Sierakowice Przodkowo
8 4-8 II Sierakowice Pomieczyno 3:1
8 4-8 II Stężyca Żukowo I
8 4-8 II Gowidlino Żukowo II 3:1
9 25 II-1 III Żukowo II Stężyca
9 25 II-1 III Żukowo I Sierakowice
9 25 II-1 III Pomieczyno Przodkowo
10 11-15 III Przodkowo Żukowo I
10 11-15 III Sierakowice Żukowo II 3:0
10 11-15 III Stężyca Gowidlino
11 18-22 III Gowidlino Sierakowice
11 18-22 III Żukowo II Przodkowo
11 18-22 III Żukowo I Pomieczyno
12 25-29 III Pomieczyno Żukowo II
12 25-29 III Przodkowo Gowidlino
12 25-29 III Sierakowice Stężyca
13 15-17 IV Stężyca Przodkowo
13 15-17 IV Gowidlino Pomieczyno
13 15-17 IV Żukowo II Żukowo I
14 24- 26 IV, Sierakowice Żukowo I Stężyca
14 24- 26 IV, Sierakowice Pomieczyno Sierakowice
14 24- 26 IV, Sierakowice Żukowo II Gowidlino
Lp. Drużyna mecze zwycięstwa przegrane sety + sety - pkt.
1. Positive Team 9 9 0 27 2 27
2. So Sorry Volleyball Team 10 9 1 28 6 26
3. InterMarine Team 9 6 3 21 11 18
4. Kampari Przodkowo 10 6 4 20 20 16
5. Bream Team 8 5 3 17 11 16
6. Pikieta Łubiana 9 5 4 17 16 14
7. High Five 10 3 7 18 21 13
8. Merida 9 4 5 14 19 10
9. KS BAT Sierakowice 9 3 6 11 20 9
10. GTS Volley 9 1 8 6 25 4
11. Volley Power 10 0 10 1 30 0

Terminarz

Kolejka Data Drużyna Drużyna Wynik
1 14 IX , g.18.00 KS BAT Sierakowice Merida 3:0
1 14 IX , g.18.00 Volley Power GTS Volley 0:3
1 14 IX , g.18.00 InterMarine Team Pikieta Łubiana 3:1
2 21 IX, g. 19.30 Pikieta Lubiana Kampari Przodkowo 1:3
2 21 IX, g. 19.30 GTS Volley So Sorry Volleyball Team 0:3
2 21 IX, g. 19.30 Merida High Five 3:2
3 28 IX , g.18.00 KS BAT Sierakowice Positive Team 0:3
3 28 IX , g.18.00 Volley Power Kampari Przodkowo 1:3
3 28 IX , g.18.00 InterMarine Team So Sorry Volleyball Team 1:3
4 5 X , g.19.30 Pikieta Łubiana GTS Volley 3:1
4 5 X , g.19.30 Merida Positive Team 0:3
4 5 X , g.19.30 High Five Bream Team 0:3
5 12 X , g.18.00 KS BAT Sierakowice So Sorry Volleyball Team 0:3
5 12 X , g.18.00 Volley Power Bream Team 0:3
5 12 X , g.18.00 Positive Team InterMarine Team 3:1
6 19 X, g. 19.30 Positive Team High Five 3:0
6 19 X, g. 19.30 Bream Team Kampari Przodkowo 2:3
6 19 X, g. 19.30 Merida So Sorry Volleyball Team 0:3
7 26 X, g.18.00 Pikieta Łubiana KS BAT Sierakowice 3:0
7 26 X, g.18.00 Volley Power InterMarine Team 0:3
7 26 X, g.18.00 High Five Kampari Przodkowo 2:3
8 9 XI, g.19.30 Positive Team So Sorry Volleyball Team 3:1
8 9 XI, g.19.30 Kampari Przodkowo GTS Volley 3:0
8 9 XI, g.19.30 Merida Pikieta Łubiana 1:3
9 15 XI, g.18.00 KS BAT Sierakowice Volley Power 3:0
9 15 XI, g.18.00 So Sorry Volleyball Team High Five 3:2
9 15 XI, g.18.00 Bream Team GTS Volley 3:0
10 23 XI, g.19.30 Positive Team Pikieta Łubiana 3:0
10 23 XI, g.19.30 Bream Team InterMarine Team 3:1
10 23 XI, g.19.30 Merida Volley Power 3:0
11 7 XII, g. 18.00 High Five GTS Volley 3:0
11 7 XII, g. 18.00 So Sorry Volleyball Team Pikieta Łubiana 3:0
11 7 XII, g. 18.00 Kampari Przodkowo InterMarine Team 0:3
12 14 XII, g. 19.30 Positive Team Volley Power 3:0
12 14 XII, g. 19.30 Bream Team KS BAT Sierakowice
12 14 XII, g. 19.30 Pikieta Łubiana High Five 3:2
13 4 I, g.18,00 GTS Volley InterMarine Team 0:3
13 4 I, g.18,00 SoSorry Volleyball Team Volley Power 3:0
13 4 I,g.18,00 Kampari Przodkowo KS BAT Sierakowice 3:2
14 11 I, g.19:30 Bream Team Merida 3:0
14 11 I, g.19:30 High Five InterMarine Team 1:3
14 11 I, g.19:30 Pikieta Łubiana Volley Power 3:0
15 18 I, g.18:00 GTS Volley KS BAT Sierakowice 2:3
15 18 I, g.18:00 Kampari Przodkowo Merida 2:3
15 18 I, g.18:00 Positive Team Bream Team 3:0
16 25 I, g.19:30 Volley Power High Five 0:3
16 25 I, g.19:30 InterMarine Tam KS BAT Sierakowice 3:0
16 25 I, g.19:30 GTS Volley Merida 0:3
17 01 II g. 18.00 Kampari Przodkowo Positive Team 0:3
17 01 II g. 18.00 SoSorry Volleyball Team Bream Team 3:0
17 01 II g. 18.00 High Five KS BAT Sierakowice 3:0
18 8 II g.19:30 InterMarine Team Merida
18 8 II g.19:30 Pikieta Łubiana Bream Team
18 8 II g.19:30 GTS Volley Positive Team

Stowarzyszenie Klub Sportowy "Bat" w Sierakowicach

ul. Mirachowska 31, 83-340 Sierakowice

tel. 58 384 73 36